Negativní vlivy a jejich zažehnávání - Letní slavnost na Býčí skále

Oblíbený program Původ našich uřknutí a kleteb a jak se jich zbavit proběhne v rámci letní slavnosti na Býčí skále, které pořádá v krásném prostředí Moravského krasu Dávný obyčej.

Vyjma ubytování, které si účastníci hradí sami, se budou vybírat jen dobrovolné příspěvky na občanské sdružení.

Podrobnosti o akci na webu pořadatele http://davnyobycej.cz/akce-do/letni-slavnost-u-byci-skaly/.

Čas workshopu bude brzy upřesněn.

Otázky a odpovědi o seminářích

Kde konají semináře?

Všechny semináře konají v novém sídle Čarovného zrcadla a VoodooShopu, na adrese Nový Zlíchov 6, Praha 5.
Na místo se dostanete pešky ze stanice MHD "Lihovar", kde staví tramvaje 12 a 14, nedaleko Smíchovského nádraží. Cestu od zastávky popisují fotografie níže:

Jak si rezervuji místo na semináři?

Přes web na této stránce, nebo v případě blížícího se data či speciálních požadavků telefonicky přímo u Noiry na 776 183 772.

Jsou nutné předchozí znalosti?

Všechny semináře jsou koncipovány tak, aby z nich měl užitek i ten, kdo k duchovním naukám teprve nedávno přišel. Nepředpokládají žádné předchozí znalosti, pouze otevřenou mysl a ochotu naučit se nový přístup a vyzkoušet si dané techniky.

Jak kurzy vypadají?

V neformální atmosféře malé skupiny (obvykle 10 lidí) si povídáme, sdílíme zkušenosti, účastníci mají možnost ptát se na cokoliv a také to dělají. Součástí programu jsou praktická cvičení a rituály, je možnost vyzkoušet si různé pomůcky a postupy.

Snažíme se, aby naše kurzy byly maximálně bezpečné. O rizikách duchovní a magické praxe hovoříme otevřeně. V případě neočekávaných projevů poskytujeme účastníkům seminářů neodkladnou pomoc hned na místě, i po skončení formou telefonického a emailového kontaktu.

Kurzů se účastní pestrá skupina duchovně hledajících lidí, kolegů-profesionálů i laiků. Asi 2/3 tvoří ženy. Převažují lidé ve věkové skupině 30-50 let. Semináře nejsou vhodné pro mladistvé.
Obrázek poví více, než tisíc slov, prohlédněte si tedy fotografie (klikněte do rámečků):

Navazují na sebe semináře nějak?

Vyjma speciálního 3 dílného cyklu Odeklínání jsou na sobě jednotlivé semináře
zcela nezávislé. Účast na více kurzech nabízí systematické rozvíjení získaných znalostí a technik a jejich vzájemné propojení, jakož i větší hloubku a osobní přístup ke studentovi.

Jaký je vztah mezi semináři a individuální výukou?

Semináře jsou vhodným doplněním individuální terapie nebo výuky a naopak. Osobní sezení umožňuje výuku technik přímo na míru vašim potřebám a současné situaci a zohlednění vašich jedinečných talentů. V rámci individuálního studia nelze předat takové množství informací, jako např. na víkendových kurzech a ochudíte se také o sdílení s podobně smýšlejícími. Na druhé straně na seminářích není typicky prostor pro to řešit do hloubky vaše specifické, osobní záležitosti.

Jaké jsou doporučené knihy a zdroje k seminářům?

Obsahem seminářů jsou převážně nauky a techniky, které v českém jazyce nenajdete systematicky zpracované. Zahraniční zdroje jsou o něco lepší, avšak jedná se o léty vypilovaný soubor vlastních zkušeností z práce s klienty a mé vlastní magické praxe. Hlavním zdrojem jsou proto semináře samotné a následné rozvíjení technik, které se naučíte, soustavným zkoušením, k čemuž je možné poskytnout individuální vedení. Na kurzech vždy doporučuji několik knih, které mne zaujaly, jejich vztah k tématu je však spíše nepřímý.

Seminář vede: Noira

IMG_5381b.jpg

Učit magii pro mne znamená vracet lidem moc nad jejich životem zpět do jejich rukou. Učím napůl zapomenuté znalosti a techniky našich předků, aby se opět dostaly ke všem, kdo je potřebují.

Více o lektorce

Dárkové poukazy

darkovy-poukaz-seminar_0.jpg

Při objednání 2 míst na jednom semináři získávají oba účastníci slevu. Kurzovné můžete také darovat - a možná tím někomu změníte život!

Více o nabídce

Dostávejte pozvánky na akce, nové články a tipy emailem:Prohlédněte si poslední vydání novinek:

Hledáte něco?